Ekolod
Ekolod på rea – Garmin, Lowrance och Deeper till bästa pris.
−68%Lowrance Adapterkabel Ekolodsgivare 7-pin givare till 8-pin enhet
68% rabatt hos Fiska.nu.
−78%Humminbird RC 2 fjärr Bluetooth
78% rabatt hos Fiska.nu.
−75%Portabel väska till äldre Garmin ekolod
75% rabatt hos Fiska.nu.
−56%Garmin Panoptix LiveScope-förlängningskabel till givare 3m (21-polig)
56% rabatt hos Fiska.nu.
−38%C-MAP Discover
Elektroniskt sjökort från 999 kr, cirka 38 % rabatt. Betyg 4,5 av 5.
−28%Lowrance Eagle 7 TripleShot ROW
Spara 2 737 kr, cirka 28 %, på Eagle 7 TripleShot.
−35%C-MAP Reveal
Elektroniskt sjökort från 1499 kr, cirka 35 % rabatt. Betyg 4,7 av 5.
−25%Garmin Striker Vivid 7sv ekolod + givare
Spara 1 765 kr (25 %) på ekolod med givare. I lager.
−23%Humminbird XPLORE 9 CMSI+ inklusive givare
Spara 3 199 kr (23 %). Ekolod med 9-tumsskärm och MEGA Imaging-givare.
−40%Garmin GPS hållare till Garmin Astro/Alpha med sugfäste, böjbar arm
40% rabatt hos AstroSweden.
−19%Garmin Striker Vivid 4cv ekolod + givare
Spara 452 kr (19 %) på ekolod med givare. I lager.
−35%Humminbird Helix 7 Chirp MDI GPS G4
35% rabatt hos AstroSweden.
−35%Garmin Garmin DriveTrack 71 MT-S
35% rabatt hos AstroSweden.
−30%MAS-Production Garmin GPSMAP 923 solskydd
30% rabatt hos Happy Angler.
−30%Humminbird MEGA Live Imaging 2 givare
30% rabatt hos Happy Angler.
−30%Garmin Panoptix pimpelställning
30% rabatt hos Happy Angler.
−29%XPTH 9 HW T Genomskrovsgivare
29% rabatt hos Fiska.nu.
−29%XM 14 HW MSI+ T Aktergivare
29% rabatt hos Fiska.nu.
−8%Lowrance HDS-12 PRO
Från 26 999 kr, tidigare från 29 499 kr. Cirka 8 % lägre frånpris.
−20%Kinetic Transducer Pole - Portabel Givarhållare
20% rabatt hos FiskeOnline.
−20%Humminbird AS EC 20E Ethernet kabel 6m
20% rabatt hos Happy Angler.
−20%Humminbird XPLORE 10 CHO kombienhet utan givare
20% rabatt hos Happy Angler.
−20%Humminbird EC M10 7-pin skarvsladd till ekogivare 3m
20% rabatt hos Happy Angler.
−20%Humminbird XPLORE 12 CHO kombienhet utan givare
20% rabatt hos Happy Angler.
−20%Humminbird XPLORE 12 CMSI+ kombienhet
20% rabatt hos Happy Angler.
−20%Garmin BlueChart g3 Vision HD VEU055R sjökort över Finlands sjöar
20% rabatt hos Happy Angler.
−20%Humminbird XPLORE 9 CMSI+ kombienhet
20% rabatt hos Happy Angler.
−20%Humminbird XPLORE 9 CHO kombienhet utan givare
20% rabatt hos Happy Angler.
−20%Humminbird XPLORE 10 CMSI+ kombienhet
20% rabatt hos Happy Angler.
−9%Lowrance Elite FS 10 with Active Imaging 3-in-1
−5%Lowrance Elite FS 9 with Active Imaging 3-in-1
−10%Humminbird Helix 12,1 G4N MSI+ GPS, Inklusive Givare
10% rabatt hos AstroSweden.
−10%Garmin Alpha 300
10% rabatt hos AstroSweden.
−3%Lowrance HDS-10 PRO
Från 19 899 kr, tidigare från 20 499 kr. Cirka 3 % lägre frånpris.

Garmin Striker Vivid 9sv, med GT52
Ekolod med GT52 för 5 880 kr. Ingen uttrycklig rabatt eller ordinarie pris anges.
Missa inte helgens klipp
Varje fredag får du veckans bästa deals för det fiske du gillar. Vi har förvalt arterna du tittat mest på.