Kläder
−60%Pumori Sarek Jacka Camo/Red Blaze
60% rabatt hos AstroSweden.
−60%Pumori Lynx Jacka
60% rabatt hos AstroSweden.
−60%Pumori Trekkingbyxa Dam
60% rabatt hos AstroSweden.
−70%Savage Gear Ripple Quilt jacka
70% rabatt hos Happy Angler.
−60%Savage Gear Logo huvtröja
60% rabatt hos Happy Angler.
−70%Savage Gear Simply Savage t-tröja
70% rabatt hos Happy Angler.
−70%Savage Gear Night UV UPF30+ t-tröja
70% rabatt hos Happy Angler.
−66%Daiwa Staff Gore-Tex Bib & Brace – Blue
66% rabatt hos Fiska.nu.
−55%Nordhunt Porth Merino Crewneck Svart
55% rabatt hos Fiska.nu.
−72%Pinewood Abisko Telluz Byxa Mossgrön Herr
72% rabatt hos Fiska.nu.
−60%Fladen Authentic 2.0 Microfiber byxor
60% rabatt hos Happy Angler.
−55%Nordhunt Porth Merino Pant Svart
55% rabatt hos Fiska.nu.
−54%BFT Atlantic Glove - 5 Finger - S
54% rabatt hos FiskeOnline.
−49%Geoff Anderson Dozer & Urus Light Black
Klädset med Dozer och Urus Light. Spara 4 700 kr, cirka 49 % rabatt.
−61%Avignon Mora Mid Svart
61% rabatt på stövlar. Spara 796 kr.
−56%Geoff Anderson AirBear Weather Proof Fingerless Glove - L/XL
Fingerlösa fiskehandskar från Geoff Anderson. Spara 250 kr.
−52%Ursuit Märket 4-Tex Trousers Black
52% rabatt hos Fiska.nu.
−50%Patagonia M's Retro Pile 1/2 Snap P/O OLGG
Patagonia Retro Pile till cirka halva priset. Spara 1 100 kr.
−50%Pinewood Jacka Dog Sports 2.0 Dam
50% rabatt hos AstroSweden.
−50%Seeland Avail Aya fodrad jaktjacka
50% rabatt hos AstroSweden.
−50%Seeland Skaljacka Hawker Shell II
50% rabatt hos AstroSweden.
−50%Seeland Kestrel T-Shirt
50% rabatt hos AstroSweden.
−50%ALPENHEAT Gloveliner värmehandske
50% rabatt hos AstroSweden.
−50%Seeland Fahrenheit Jacka
50% rabatt hos AstroSweden.
−50%Seeland Therma Jacka - Dam
50% rabatt hos AstroSweden.
−50%Seeland Active S/S T-Shirt Dam
50% rabatt hos AstroSweden.
−50%Chevalier Fractus Regnbyxa
50% rabatt hos AstroSweden.
−50%ShooterKing Lynx Byxa
50% rabatt hos AstroSweden.
−50%Pumori Sarek Byxa 2.0 Camo
50% rabatt hos AstroSweden.
−50%Seeland Venture Rover Jacka Signalfärgad
50% rabatt hos AstroSweden.
−50%Pumori Sarek Handske
50% rabatt hos AstroSweden.
−50%Chevalier Hamilton GTX Byxa Herr
50% rabatt hos AstroSweden.
−50%Kinetic X3 Jacket vadarjacka
50% rabatt hos Happy Angler.
−50%Kinetic Classic Jacket vadarjacka
50% rabatt hos Happy Angler.
−50%Grundens Weather Watch jacka
50% rabatt hos Happy Angler.
−50%Grundens Pisces damjacka
50% rabatt hos Happy Angler.
−50%Abu Garcia Beanie Grey mössa
50% rabatt hos Happy Angler.
−50%Marinepool 50 N flytväst
50% rabatt hos Happy Angler.
−50%Daiwa Sun Protection UPF30+ Navy fisketröja
50% rabatt hos Happy Angler.
−50%DAM Intenze Fishing jacka
50% rabatt hos Happy Angler.
−50%Grundens Tourney Full Zip jacka
50% rabatt hos Happy Angler.
−50%StrikeMaster Battle Jacket jacka
50% rabatt hos Happy Angler.
−50%Kinetic Strider Jacket jacka
50% rabatt hos Happy Angler.
−50%Patagonia M's Synch Jacket Seabird Grey
Patagonia-jacka i Seabird Grey till cirka halva priset. Spara 800 kr.
−50%Savage Gear SG8 Salvage Shell jacka
50% rabatt hos Happy Angler.
−50%Daiwa Sun Protection UPF30+ Gray fisketröja
50% rabatt hos Happy Angler.
−50%StrikeMaster Sweatshirt huvtröja
50% rabatt hos Happy Angler.
−50%Kinetic Strider Zip-Off Fiskejacka
50% rabatt hos Fiska.nu.
−50%Kinetic Väst Strider- Olive
50% rabatt hos Fiska.nu.
−56%Westin Drip UPF Half Finger Handske - Deep Forest
Halvfingerhandske i Deep Forest. Cirka 56 % rabatt, spara 250 kr.
−49%Ursuit Märket 4-Tex Jacket Black
49% rabatt hos Fiska.nu.
−47%Browning Pro Shooter Handske
47% rabatt hos AstroSweden.
−47%Darts Mössa Blå
47% rabatt hos Fiska.nu.
Daiwa Nylon Vadarbyxor
Spara 270 kr (34 %) på vadarbyxor. Fri frakt enligt butikens villkor för köp över 399 kr.
−33%Grundéns Deck Boss Ankle Boot Navy
Ankelstövlar för 699 kr, cirka 33 % rabatt. Spara 350 kr.
−45%Eco Master isfiskeoverall
45% rabatt hos Happy Angler.
−25%Grundéns Buoy X Gore-Tex Bib Anchor
Gore-Tex-hängselbyxor för 2999 kr, cirka 25 % rabatt. Spara 1000 kr.
−43%Prorex Hoodie M Black
Svart fisketröja i storlek M. Spara 300 kr. Endast ett exemplar kvar.
−43%Prorex Hoodie L Black
Svart fisketröja i storlek L. Spara 300 kr, cirka 43 %.
−43%Prorex Hoodie Black
Svart fisketröja med Prorex-tryck och variantval. Spara 300 kr, cirka 43 %.
−38%Vision Capu Jacket - Camo - Medium
Vision Capu-jacka i kamouflage, storlek Medium. Spara 1 500 kr.
−42%Mustache Pike Series Hoodie Storlek S + Keps
42% rabatt hos FiskeOnline.
−42%Kinetic GravelGaiter vadarskor
42% rabatt hos Fiska.nu.
−40%RAB Microlight Jacket
40% rabatt hos AstroSweden.
−40%Härkila Deer Stalker camo HWS keps
40% rabatt hos AstroSweden.
−40%Chevalier Hale Byxa Dam
40% rabatt hos AstroSweden.
−40%After Hunt Keps, After Hunt
40% rabatt hos AstroSweden.
−40%After Hunt HOODIE ZIPPER - After Hunt
40% rabatt hos AstroSweden.
−40%After Hunt FLEECEJACKA - After Hunt
40% rabatt hos AstroSweden.
−40%RAB Stance Cirque Tee - Women's T-shirt
40% rabatt hos AstroSweden.
−40%RAB Stance Tech Sketch Tee - Men's T-shirt
40% rabatt hos AstroSweden.
−40%Fox Handskar Protect L
40% rabatt hos AstroSweden.
−40%Nortrek Base 50 Merino tröja
40% rabatt hos Happy Angler.
−40%Mullion North Sea flytoverall
40% rabatt hos Happy Angler.
−40%Savage Gear Fold-up mössa orange
40% rabatt hos Happy Angler.
−40%Savage Gear Reflex mössa
40% rabatt hos Happy Angler.
−40%DAM Hydroforce Nylon Hip Vadarstövlar
40% rabatt hos Fiska.nu.
−38%Kinetic Kinetic Classic Jacket Olive
38% rabatt hos AstroSweden.
−38%Rapala Sportsman Isfiskestövlar Boots Trail Grip Storlek 42 (-40)
38% rabatt hos FiskeOnline.
−39%Savage Gear Logo Beanie - Rock Grey/Orange
Mössa från Savage Gear i grått och orange. Spara 50 kr.
−38%Vision Retro T-Shirt Ecru
Vision Retro T-shirt i färgen Ecru. Spara 150 kr.
−36%Kinetic Isfiskestövlar Drywalker Boot 15" Storlek 43 Svarta
36% rabatt hos FiskeOnline.
Mikael Frödin - ‘Wild Salmon Hoodie - Graphite Grey
Huvtröja i Graphite Grey med cirka 30 % rabatt. Spara 300 kr.
Mikael Frödin Free Rivers & Wild Fish' Long Sleeve - Earth Blue
Långärmad tröja i Earth Blue med cirka 31 % rabatt. Spara 204 kr.
Mikael Frödin ' Free Rivers & Wild Fish Sweatshirt - Navy Blue
Sweatshirt i Navy Blue med cirka 31 % rabatt. Spara 250 kr.
Mikael Frödin Free Rivers & Wild Fish' Heavyweight T-Shirt
Heavyweight T-shirt med cirka 30 % rabatt. Spara 150 kr.
−33%Fiska.nu Logo Snapback Keps – Grå
33% rabatt hos Fiska.nu.
−33%Fiska.nu Logo Snapback Keps – Denim Blue
33% rabatt hos Fiska.nu.
−33%Fiska.nu Logo Trucker Keps – Grön
33% rabatt hos Fiska.nu.
−33%Fiska.nu Logo Snapback Mesh Keps – Svart
33% rabatt hos Fiska.nu.
−33%Fiska.nu Logo Seamless Snapback Keps – Svart
33% rabatt hos Fiska.nu.
−33%Fiska.nu Snapback Mesh Keps – Svart
33% rabatt hos Fiska.nu.
−33%Fiska.nu Seamless Snapback Keps – Svart
33% rabatt hos Fiska.nu.
−33%Fiska.nu Snapback Keps – Denim Blue
33% rabatt hos Fiska.nu.
−33%Fiska.nu Snapback Keps – Grå
33% rabatt hos Fiska.nu.
−33%Hundflytväst Limegrön
33% rabatt hos Fiska.nu.
−33%Fish Monkey Wooly Mitten
33% rabatt på fiskehandskar. Spara 200 kr.
−30%North Outdoor Halla tröja i merinoull
30% rabatt hos Happy Angler.
−30%Fladen Perch Hunter huvtröja
30% rabatt hos Happy Angler.
−30%Fladen Pike Hunter huvtröja
30% rabatt hos Happy Angler.
Missa inte helgens klipp
Varje fredag får du veckans bästa deals för det fiske du gillar. Vi har förvalt arterna du tittat mest på.